Rutina mlađih pionira…

Mlađi pioniri Probasketa još ne znaju za poraz u Regionalnoj ligi… KK Torlak Aboca 2 – KK Probasket 29-54 (9:14;7:8;7:20;6:12)

Počeo je Probasket utakmicu „pospano“. Bilo je mnogo propusta u odbrani, napad je bivao sporo organizovan… I pored toga, ipak je prevagnuo „čist kvalitet“ te se na poluvreme otišlo sa prednošću od 6 poena.

„Prodrmao“ je trener Radivojević svoje igrače na pauzi, pa je treća četvrtina odigrana mnogo bolje. Odbrana je bila „čvršća“, napad kreativniji, tako da su stvari brzo postavljene na svoje mesto. Nova pobeda je bila neminovna.

Već u ponedeljak je na programu nova utakmica, ovoga puta kod kuće protiv neugodne Zvezdare Crony 2. Prilika da naši mlađi pioniri odigraju malo „jaču“ utakmicu, što im mnogo nedostaje pred već izvestan plej-of.

KK Probasket: Drinjak 8, Nikolić 4,  Dogandžić 8, Vujović 8, Danojlić 5, Dimitrijević 8, Radulović (kap.) 11, Argakijev, Milenković 2, Praštalo.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.