Juniori bez snage…

Nisu bili nadigrani, ali su bili daleko od pobede… KK Banovo brdo – KK Probasket 83-67 (31:20;21:18;16:13;15:16)

Svega pola sata nakon utakmice sa Novim Beogradom, kadeti su morali da igraju i meč u juniorskoj konkurenciji. Dve pobede u 3 sata su ipak bile preveliki zalogaj…

Prva četvrtina, katastrofalna odbrana i čak 31 primljen poen… Prednost, koju je domaćin tada stekao, je, ispostaviće se kasnije, rešila meč. Pokušavali su naši igrači kasnije na sve načine da sustignu rivala, ali su svi pokušaji bili jalovi. Nedostajala je svežina i snaga izgubljena u prethodnom meču.

Igra u drugom poluvremenu je bila znatno bolja, ali koš domaćina kao da je bio začaran. Nikako nije htela lopta kroz obruč nakon šuteva sa distance, u odbrani bi se s vremena na vreme napravio propust, koji bi domaćin iskoristio za lake poene. Poraz je bio neminovan.

Ali, vremena za očajavanje nema. Šansa za „popravni“ je već sutra, kada u goste dolazi ekipa Barajeva. Utakmica se igra u OŠ Karađorđe sa početkom u 21:15h. Ulaz je slobodan.

KK Probasket: Šaković 4, Milanović 5, Veljković 6, Vuksanović, Marković N. 9, Marković A. 12, Maletić 12, Božić (kap.) 15, Vidlanović, Jelić 4.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.