Dva lica mlađih pionira…

Mlađi pioniri još ne znaju za poraz… KK Dok – KK Probasket 21-35 (0:14;3:12;4:9;14:0)

Takmičenje po grupama se bliži kraju, a konto pobeda Probasketa konstantno raste. Ako se u narednom kolu u gostima savlada ekipa Koraća (pa čak i uz poraz od 27 razlike), naši mlađi pioniri će obezbediti prvo mesto u grupi.

Utakmica protiv Doka je krenula rutinski. Protivnik nije uspeo da postigne koš, naši su sigurnom igrom otišli na bezbednu razdaljinu… Isti scenario je bio i u drugom periodu. Dok je uspeo da postigne prve poene i to sa slobodnih bacanja…

Treća četvrtina je nagovestila pad u igri Probasketa, ali niko nije mogao ni da nasluti šta će se desiti u poslednjih  minuta… NI JEDAN JEDINI KOŠ Probasket nije postigao. Domaći su igrali agresivnu odbranu, a u crvenim dresovima kao da su se našli rekreativci koji prvi put drže košarkašku loptu u rukama. Sramotna igra, zalaganje i nastup, mogu da budu dobra pouka za nastavak takmičenja. Ovoga puta, srećom, nije mnogo bolela…

KK Probasket: Drinjak 2, Nikolić, Dogandžić 8, Vujović 8, Dimitrijević 2, Milak 9, Radulović (kap.) 4, Argakijev, Milenković 2, Praštalo.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.