Bleda partija juniora…

Juniori nisu ličili na sebe na gostovanju u Mladenovcu… KK Mladenovac – KK Probasket  88-72 (25:18;25:18;21:19;17:17)

Nastavili su juniori da igraju po sistemu „toplo-hladno“…Nakon predane borbe protiv Ceraka u dva meča, usledila je konfuzna igra protiv Mladenovca…

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu. Dve gotovo identične četvrtine i domaćin je na sigurnih +14. U nastavku dosta izjednačenija borba, ali uspeo je Probasket samo da popravi utisak sa početka meča.

Sledi dvomeč sa As basketom. Prvo će se igrati u sali OŠ Karađorđe u petak u 21:15, a revanš je već u nedelju od 10:50 u OŠ Knjeginje Milice.

KK Probasket: Šaković 19, Milanović 16, Veljković 7, Vidlanović (kap.) 9, Petrović 3, Vuksanović 2, Jelić 2, Petković 14, Šoškić, Zarić.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.