Trenutna realnost juniora…

Desetkovani opravdanim izostancima, juniori uspeli samo da namuče ŠKK Zvezdaru… KK Probasket – ŠKK Zvezdara 86-96 (23:25;17:28;25:16;21:27)

Samo 5 dana nakon dvonedeljne pauze, juniori su morali na megdan ekipi, koju su prošle godine dva puta glatko dobili. Ovoga puta nije bilo tada lidera Markovića, Tvigi Jelić je prešao u Mega Vizuru, Veljković je bio povređen, Zarić opravdano odsutan… Previše za meč protiv ekipe koja se odlikuje „dugom klupom“.

Prvo poluvreme je obeležila očajna odbrana domaćih. Primili su čak 53 poena! Trener Stevanović je zatražio na poluvremenu da se zaigra angažovanije i da se zaborave utakmice i sastav Probasketa iz prošle sezone. Veliki „come back“ je usledio! Probasketovci ne samo da su smanjili zaostatak od 16 poena, nego su čak prešli i u vođstvo! Ali, snage i sportske sreće da se dokrajči grogirani rival nije bilo. Na kraju poraz, mnogo manje ubedljiv nego što to krajnji rezultat govori…

KK Probasket: Šaković 26, Milanović 7, Vidlanović (kap.) 23, Petrović 6, Vuksanović 5, Šoškić 6, Mihailović,  Petković 11, Lukić.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.