Mlađi pioniri „upotpunili“ loš vikend…

I najmlađa takmičarska selekcija poražena… KK Žarkovo – KK Probasket 49-24 (17:6;9:3;12:5;11:10)

Već na početku utakmice je bilo jasno da je domaćin jedna vrlo dobro uigrana ekipa, a da su naši igrači potpuno „pogubljeni“. Odigrali su dosta ispod svojih mogućnosti, izgubili su olako veliki broj lopti, napadali bezidejno, loše branili igru „1 na 1″…

Ipak, raduje da su veću minutažu nego obično dobili mlađani Vujović, Đoković i Šoškić, pokazavši da u njima leži budućnost kluba. Kapiten Dogandžić je u poslednjoj četvrtini preuzeo stvar u svoje ruke, ne dozvolivši da protivnik pobedi još ubedljivije…

Slede dve utakmice kod kuće, odlična prilika da se popravi utisak iz ovog meča!

KK Probasket: Dimitrijević, Đoković, Hrvačević, Šoškić, Argakijev, Adžić, Dragojević, Dogandžić (kap.), 14 Nikolić 7, Vujović 2, Sjekloća 1.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.