Pobeda mlađih pionira!

Laka pobeda naših najmlađih takmičara.. KK Probasket – KK Zvezdara M Invest 2  59-19 (12:10;18:0;14:3;15:6)

Neizvenosti je bilo samo u prvoj četvrtini… Protivnik se „održavao u životu“ samo dok nije „proradila“ odbrana Probasketa. Tada je pobednik već bio poznat! Drugu četvrtinu „crveno-beli“ dobijaju „sa nulom“. Sve poene u tom delu igre su postigli Nikolić i Adžić, dok je debitant Krečković odradio „lavovski posao“ u odbrani.

U istom ritmu izabranici trenera Popovića nastavljaju i u drugom poluvremenu. Primljeno je svega 9 poena, ali što posebno raduje je činjenica da je podmladak (Vujović, Đoković, Šoškić i Adžić) dobio veću minutažu i na pravi je način i iskoristio.

Sledi duel sa ekipom Rasa 3, narednog vikenda u sali OŠ Karađorđe. Prava prilika da se da dodatni podstrek ovim mladim i talentovanim momcima!

KK Probasket: Dimitrijević 2, Đoković 2, Dogandžić (kap.) 7, Nikolić 14, Sjekloća 2, Šoškić 2, Vujović 2, Dragojević 5, Argakijev 4, Peruničić 4, Adžić 10, Krečković.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.