Pioniri upotpunili lep subotnji dan!

Nakon svojih mlađih kolega, i pioniri zabeležili pobedu! KK Probasket – KK Flash 3  61:48 (17:9;13:11;17:8;14:19)

Iako je kapiten Lukić bio rovit, Jakšić i Radulović potpuno indisponirani, a Bojat i Milenković opravdano odsutni, Probasket je zabeležio veoma laku pobedu.

Stefanović i Lukić su napokon odigrali onako kako se od njih i očekuje. Preuzimali su odgovornost kad je bilo potrebno, poentirali i razigravali saigrače, bili dominantni u skoku. Treba napomenuti i odlične role „iz drugog plana“ Danojlića, Drinjaka i  borbenog Ilića.

Flash je samo u prvih 5 minuta imao vođstvo. Nakon toga su „crveno-beli“ zaigrali onako kako se od njih sve vreme i traži – „tečno u napadu“ sa dosta blokova i pasova, i agresivno u odbrani. Pobeda se nije dovodila u pitanje, tako da je bilo dosta prostora za igrače sa manjom minutažom u dosadašnjem delu prvenstva, da pokažu šta i koliko znaju.

Narednog vikenda sledi gostovanje Ceraku. Nadajmo se da će se ekpa do tad kompletirati i u punom sastavu izaći na megdan uvek neugodnom protivniku!

KK Probasket: Jakšić, Erčić 6, Nikolić 2, Stefanović 15, Danojlić 8, Drinjak 7, Radulović, Lukić (kap.) 12, Ilić 3, Dogandžić 8, Sjekloća.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.

Jedno reagovanje na Pioniri upotpunili lep subotnji dan!