Sigurni mlađi pioniri!

Najmlađi upisali novu pobedu…KK Probasket – KK Vizura Shark 2 46-34 (15:7;8:9;10:6;13:12)

Kada ekipa dobije tri četvrine, a jednu izgubi poenom razlike, niko ne bi smeo da bude nezadovoljan… Prva četvrtina je dobijena najubedljivije. Sjekloća i Dogandžić su postigli sve poene za domaće, ali bez „soliranja“… Sve je to bio plod dobrih kretnji i „tečne igre“.

Stečenih 8 poena prednosti u prvoj četvrtini se nisu „istopili“. Naprotiv! Nekoliko puta su domaći odlazili na preko 15 poena prednosti, što je trener Popović prepoznao i dao šansu svim igračima da podele minutažu podjednako. Oni su mu odgovorili maksimalnim zalaganjem, što je na kraju dovelo do ubedljive pobede.

KK Probasket: Vujović 1, Krečković 2, Argakijev 4, Dogandžić (kap.) 19, Sjekloća 8, Nikolić 6, Dimitrijević 2, Dragojević 2, Đoković 2, Peruničić, Šoškić.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.