Mlađi pioniri hrabro bez kapitena!

Iako oslabljeni neigranjem kapitena Dogandžića, mlađi pioniri upisali novu pobedu! KK Vizura Shark 2 – KK Probasket 38:41

Samo 8 igrača (u drugom poluvremenu  7 !?) je nastupilo za mlađe pionire. U prvoj četvrtini domaćin je napravio seriju 6-0, ali se Probasket dobrom odbranom i brzim otvaranjem kontre“vraća“ u meč i dolazi do vođstva od 5 poena (8-13).

Velika borba nastavljena je i u drugom periodu gde su pravi košgeterski dvoboj imali Nikolić i Vizurin Srećković, koji su postigli gotovo sve poene za svoje timove…Ipak su Probasketovci posle dobre igre napravili solidnu prednost i na poluvreme otišli sa +13 .

U drugom poluvremenu u igri naših je počeo da se oseća evidentan umor zbog nedostatka igrča. Ogroman broj „koraka“, duplih lopti, loših dodavanja i promašenih zicera, najavili su neizvesnu završnicu.

Ipak, ravnotežu su uspeli da uspostave Nikolić i Sjekloća, koji su bili i jedini strelci za naš tim u drugom poluvremenu. U poslednjoj četvrtini su se nastavili problemi, ali Vizura nije uspela da preokrene rezultat. Na kraju pobeda Probasketa i dokaz da ima još kvalitetnih igrača koji mogu da preuzmu odgovornost na utakmici.

KK Probasket: Nikolić 18, Sjekloća 11, Argakijev 2, Vujović 6, Krečković 4, Šoškić, Peruničić, Adžić.

Ovaj unos je objavljen pod Izveštaji sa utakmica, Vesti. Zabeležite stalnu vezu.