Pioniri izgubili od Vizure…

„Kasnim buđenjem“ upisan novi poraz u Kvalitetnoj ligi… KK Probasket – KK Vizura Šark 60-91 (6:24;15:23;16:22;23:22)Očajna igra Probasketa u prvoj četvrtini je značajno uticala na krajnji rezultat. Spora odbrana i nesiguran napad se i mogu pripisati tome da su odrađnea svega 3 treninga nakon „zmiske pauze“, ali nedostatak želje za dokazivanjem ne… Iako je sam plasman u Kvalitetnu ligu sam po sebi uspeh za ovu ekipu, ne smeju se igrači samo time zadovoljiti. Potrebno je sticati iskustvo i graditi pobednički mentalitet.

Naznake željenog su počele da se naziru tek krajem druge četvrtine, mada je Vizura tada već imala veliku prednost. Tek u drugom poluvremenu su Probasketovci počeli da igraju slobodnije, te su makar malo popravili utisak kod brojne publike. Ako nešto raduje, to je da se čak 9 igrača upisalo u listu strelaca. Nadajmo se da će se treningom do naredne utakmice popraviti i ostali elementi, koji su danas „škipali“.

KK Probasket: Jakšić 5, Radović, Nikolić 3, Vujović 16, Danojlić, Dimitrijević 2, Bojat, Drinjak 2, Radulović (kap.) 18, Argakijev 2, Milenković 8, Ilić 4.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.