Kadeti rutinski na početku drugog dela sezone…

Ubedjivom igrom kadeti su zabeležili laku pobedu na premijeri 2015. godine… KK Probasket – KK Sloboda Barič 75:34 (17:8;15:9;12:8;31:9)

Generacija koja je prošle sezone igrala Kvalitetnu pionirsku ligu, nije uspela da se, sa godinu dana starijim protivnicima, izbori za više od Regionalne kadetske lige ove godine… Ostao je žal što se razvoj igrača neće, makar neko vreme, odvijati uz jače protivnike, ali je dobro što će se doći do šanse da se povrati poljuljano samopouzdanje.

Već na početku utakmice sa gostima iz Bariča, bilo je jasno da je razlika u kvalitetu evidentna. Fizička pripremljenost je došla do izražaja pre svega u odbrani, koja je posle dugo vremena perfektno funkcionisala tokom celog meča. Prva postava je brzo napravila veliku prednost, te se došlo u mogućnost da i igrači sa manjom minutažom u prvom delu sezone, pokažu šta znaju. „Glad“ za dokazivanjem je posebno bila primetna u poslednjoj četvrtini kada su rezervisti postigli više poena nego u drugoj i trećoj četvrtini zajedno.

Bilo je i grešaka, ali njih nećemo spominjati nakon ovako ubedljive pobede, već će se na ispravkama naporno raditi na treningu. Sledi još jedno domaćinstvo, nadamo se sa istim ishodom.

KK Probasket: Jakšić 6, Danojlić 6, Erić 2, Vujović 14, Dimitrijević 9, Bojat 4, Topalović,  Drinjak 4, Radulović (kap.) 18, Argakijev 10, Pindović, Abu-Sabiah 2.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.