Od gotovog umalo veresija…

Pioniri mogli da budu kažnjeni za prerano opuštanje… KK Probasket – KK Sopot 51-45 (10:5;24:5;4:20;13:15)

Atipična utakmica je odigrana ovog jutra u sali OŠ Karađorđe.  POčelo je dekoncentrisano na obe strane, te je prvi koš iz igre postignut tek na tačno 5 minuta do kraja (ili od početka, kako vam lepše), kada je Nikolić doveo Probasket u vođstvo, koje do kraja nije ispušteno.

U drugoj četvrtini je došlo do , može se reći, demonstracije sile „crveno-belih“. Lepršavom igrom i odbranom koja je zatvarala sve prilaze košu, Probasket odlazi na poluvreme sa velikih +24!

A onda „pomračenje“!Čak 6 ipo minuta je trebalo Probasketu da bi se zabeležio prvi poen (Argakijev), a nakon serije gostiju od 11:0. Ništa nije polazilo za rukom i prava je sreća što je gost „spavao“ u prvom poluvremenu, te je morao da juri veliki zaostatak.

U poslednjoj četvrtini, naši pioniri su malo konsolidovali redove i, iako je protivnik prišao na svega 3 poena razlike, uspeli da odbiju sve napade i, teže nego što to rezultat govori, revanširaju se za poraz sa početka godine.

KK Probasket: Brajović, Krečković, Argakijev (kap.) 14, Nikolić 17, Vujović 4, Šoškić 3, Jojić 2, Hrvačević, Adžić, Jotić 7, Dragojević 4, Valjarević

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.