Pioniri lagano do pobede u komšijskom derbiju!

Pioniri zadržali 100% u 12. gimnaziji… KK Flash 2 – KK Probasket 43 – 60 (09-19; 17-18; 06-18; 11-05)

Skoncentrisano i agresivno od samog početka, nametnuli su „crveno-beli“ svoj stil igre na gostujućem terenu i odmah došli do dvocifrene prednosti od 10 poena. U drugoj četvrtini došlo je do opuštanja, naročito u odbrani, iako je domaćin ruku na srce imao dosta sreće jer su pogodili dve trojke preko ruke i o tablu. Pad u igri koji ne bi smeo da se događa u nastavku sezone…

Šoškić je sa klupe uneo potrebnu agresivnost i energiju i sa dve ukradene lopte zaredom ( 7 ukupno ) i poenima u kontri vraća stvari na svoje mesto… Na poluvremenu plus jedanaest za naš tim!

Evidentno je bilo da su izvučene pouke iz nekih grešaka u prethodnim utakmicama… Dragojević, iako ga nije služio šut (14/3 iz igre), bio je smiren i doprineo je timu sa 4 skoka u napadu, 3 asistencije i 2 blokade… Vujović je dao veliki doprinos u skoku (6 u napadu i 4 u odbrani), postigao je prve poene izvan linije 6,75 i za promenu nije pravio nerezonske faulove. Koste su postigle najviše poena, Belosavić 13, Strugar 20 (uz katastrofalnih 8 izgubljenih lopti). U trećem periodu napravljena je velika razlika što je dalo priliku ,,drugoj petorci“ da dođe do svojih minuta i stekne važno iskustvo pred završni deo u grupnoj fazi!

KK Probasket: Dragojević 7, Anić 2, Vujović 7, Belosavić 13, Stanarević 2, Jotić 2, Strugar 20, Martinović, Marić, Jojić, Lazarević 2, Šoškić 6.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.

Jedno reagovanje na Pioniri lagano do pobede u komšijskom derbiju!

1. Nikola kaže:

Dragi navijači, igrači i svi zainteresovani, od danas možete pogledati naše utakmice i na youtube. Ovu utakmicu pogledajte preko sledećeg linka: https://www.youtube.com/watch?v=-3P1Ks3ezA4