Mlađi pioniri u seriji!

Treća pobeda u nizu za mlađe pionire! KK Probasket – KK Fleš 3  37 – 19  p1 14-04 p2 p3 05-09 p4 04-04

Komšijsko rivalstvo se nastavlja i Probasket opet beleži pobedu (ukupno četvrti put ove sezone u selekcijama mladjih pionira i pionira). Fenomenalan početak najavio je laku pobedu. Napravljena je serija od 8-0 u prvih nekoliko minuta i tu se odmah videlo da Fleš nema dovoljno kvaliteta da ozbiljnije ugrozi naš tim.

Velika razlika na samom startu dala je injekciju samopouzdanja našoj ekipi, vrlo lepršava igra u napadu, sjajna saradnja u odbrani sa čestim udvajanjem i posle dužeg vremena sigurno izvodjenje slobodnih bacanja… Uživanje je bilo gledati kako naša mlađa pionirska ekipa igra sa puno rezona kao da imaju mnogo više od 13-14 godina. Na poluvremenu rezultat 28-06.

U drugom poluvremenu svoju šansu su iskoristili najmlađi Dragojević, Kojić i Mihajlović koji iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje i bolje… U naredna tri kola nešto teži raspored, igraju se mečevi protiv prve tri ekipe u grupi u kojima će se odlučivati konačne pozicije za play off.

KK Probasket: Jokić 1, Simić 6, Puzić 4, Kojić, Purić 9, Veselinović 5, Maljković, Micić, Mihajlović 2, Mitanovski 10, Pajkić.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.