Od sjaja do očaja…

Mladji pioniri fenomenalnii u prvom , loši u drugom  i na kraju ipak poraz. KK RAS – KK PROBASKET 52- 26 P1 08-12 P2 13-06 P3 12-02 P4 19-06

Odličan početak protiv Rasa najavio je neizvesnu utakmicu, koja je nažalost ipak završena porazom i velikom razlikom. Videlo se odmah na startu koliko su falili kapiten Jokić i Mihajlović koji nisu igrali protiv Lazarevca, koji su sami postigli svi 12 poena u prvoj četvrtini. U drugom periodu nastupila je znatno mlađa i neiskusnija petorka sa Dragojevićem, Ratkovićem i Micićem koji su se borili koliko su mogli ali ipak nisu mogli da pruže adekvatan otpor na terenu. Na kraju drugog perioda Mićić dobija nesportsku ličnu posle faula igrača u kontri i na poluvreme se otišlo sa samo tri poena minusa. Naši su ipak pali u drugom poluvremenu i nisu imali snage da nastave visok ritam iz prvog dela, što je bila lepa prilika da mlađi igrači rasterećeno i bez pritiska odigraju poslednju četvrtinu i steknu potrebno iskustvo koje će im značiti u narednim utakmicama. Prvo poluvreme treba da bude primer kako naši najmlađi Probasketovci trebaju da igraju ali tokom cele utakmice svih 32 minuta.

KK Probasket: Mihajlović 6, Jokić (kap.)8, Maljković 4, Mićić 6, Micić 2, Dragojević, Ratković, Simić, Grbić

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.