Poraz najmlađih…

Još jedan poraz mlađih pionira ovog puta od ekipe Zmaja.
KK PROBASKET – KK ZMAJ 24-29 P1 03-02 P2 07-05 P3 02-07 P4 13-14

Jako loše izdanje najmlađih koji su odigrali ispod očekivanja. Prva četvrtina završena je ,,fudbalskim rezultatom“ 02-03. Ređale su se greške i odbrani u napadu i apsolutno niko nije odigrao na svom nivou. Druga petorka je odigrala znatno kvalitetnije gde su zasijali Mićić i Vučenović. U trećem delu je izašla najbolja petorka koja je postiga razočaravajuća dva poena za celu četvrtinu. Tokom celog meča naši su se mučili i nisu uspeli da pronađu svoju igru koja ih je krasila u prvom poluvremenu protiv ekipe Rasa. U četvrtom delu kapiten Jokić uzima stvari u svoje u ruke i postiže  10 poena, nažalost nedovoljno da se stigne do pobede u ovoj nekvalitetnoj utakmici. Jako loše izdanje najmlađih sa dosta ,,neiznuđenih grešaka“ i atipično bezvoljna. Definitivno meč koji treba što pre zaboraviti,  i treba nastaviti dalje sa marljivim radom na treninzima dok se ne isprave greške i stigne do prve pobede!

KK Probasket: Cakić, Radojković, Milićević, Mihajlović 4, Mićić 3, Dragojević, Micić, Jokić 11, Simić, Grbić, Vučenović 4.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.