V+V= Win

Vujović i Vidić za pobedu na premijeri… KK Probasket – KK Zmaj 87-69 (25-16; 24-12; 17-24; 21-17)
Započeli su i juniori svoje takmičenje u Regionalnoj ligi. Opet nekompletni, ali je i protivnik bio u problemima, tako da nije bilo mesta za paniku…
Utakmica je odlično šuterski otvorena, te se ne pamti podatak da je u prvoj četvrtini postignuto 25 poena i da su svi bili iz igre! Pogađalo se sa i iz svih pozicija, pa je protivniku bilo teško da se brani od takve igre. Prednjačili su kapiten Vujović i Vidić, koji su postigli više od polovine poena ekipe.
U drugoj četvrtini je proradila i odbrana, tako da je trener Stevanović mogao da pravilno rasporedi minutažu i razigra igrače, koji su u prvom delu sezone igrali manje. Ta „kombinatorika“ je ipak uzela danak u trećem periodu. Protivnik je krenuo na „sve ili ništa“, naši su bili nespremni za nove uloge u ugri pa se prednost istopila.
U poslednjih 10 minuta je sve ipak došlo na svoje mesto, Vujović „dugim rukama u odbrani“ i Vidić dalekometnim hicima su razbili sve nade Zmaja da može da preokrene rezultat…

KK Probasket: Jakšić 4, Milanović 9, Vujović (kap.) 24, Srećković, Praštalo 8, Belosavić 2, Vidić 20, Strugar, Danojlić 7, Argakijev 6, Škovrić, Ajrizaj 7.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.