Najmlađi i dalje bez pobede…

Mlađi pioniri još uvek čekaju prvu pobedu u drugoj ligi. KK ČUBURA – KK PROBASKET 35 – 28 P1 03-15 P2 16-03 P3 08-04 P4 08-08

Treći poraz mlađih pionira u drugoj ligi, ovog puta za nijansu bolji bili su momci sa Čubure, koji su odigrali sa nešto više truda i motiva što je na kraju napravilo razliku u odnosu na naš ,,uspavan“ tim. Prva četvrtina bila je možda i najbolja u celom meču, doduše protiv nešto slabije petorke koja je igrala u drugom periodu. Probasket je igrao sa lakoćom prve poene za naš tim postigao je popularni ,,Žabac“  u četvrtini u kojoj smo otišli na +10 poena prednosti. Nažalost sva prednost koja je napravljena u prvoj, prokockana je u drugoj četvrtini, u kojoj se nisu baš najbolje snašli Micke, Koja, Mićke i ostali, protiv objektivno dosta jače i više petorke. U drugom poluvremenu Probasketovci nisu blistali, napravljen je veliki broj grešaka, mali broj dodavanja igračima u reket,  nedostatak volje i truda u odbrani i skoku pojedinih igrača, doveli su do toga da domaćin povede sa dvocifrenom razlikom. U poslednjem delu utakmice nismo imali dovoljno snage i kvaliteta da se rezultatski vratimo u meč i na kraju smo ipak zasluženo poraženi. Definitivno je pauza sa treninzima u toku raspusta negativno uticala na naše mlađe pionire koji su odigrali ispod svog nivoa. Nadamo se da će u sledećim utakmicama naši stići do prve pobede koju žarko isčekuju svi u klubu.
KK Probasket: Dragojević 2, Mihajlović 6, Micić 1, Mićić 2, Kojić, Jokić 13, Maljković 4,

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.