Pioniri bez poteškoća…

Pioniri rutinski protiv najslabije ekipe u grupi. ŠKK ZVEZDARA 3 – KK PROBASKET 34-56 P1 07-14 P2 06-14 P3 09-13 P4 12-14

Momci sa Zvezdare mlađi godinu dana, nisu uspeli ozbiljnije da namuče našu sve više zreliju i uigraniju  pionirsku selekciju. Bio je to pravi momenat se uigraju neke nove akcije sa treninga, i prilika da igrači sa manjom minutažom dobiju značajniju ulogu i da neki novi momci debituju. Vujović je bio nezaustavljiv u prvoj četvrtini u kojoj je postigao 13 od ukupnih 14 poena celog tima. Videli smo nekoliko sjajnih akcija u nastavku meča, u kom su svi ravnopravno dobijali šansu, Kocić je postigao trojku posle sjajne akcije celog tima.  U prvom poluvremenu je napravljena dovoljno velika prednost, pa su veću minutažu dobili momci sa klupe. Upisali su svi igrači koji su nastupali, ipak momenat sa kraja utakmice ostavio je najveći utisak. U poslednjih 5 minuta svoje prve minute na jednoj zvaničnoj košarkaškoj utakmici, upisali su Andrija Ojkić i Enes Asati, koji su pre nekoliko meseci počeli da treniraju košarku. Ojkić je posle prvog pokušaja bio precizan, da bi se nešto kasnije upisao i Enes nakon čega je nastala erupcija emocija na klupi od strane saigrača kao i na tribinama od strane roditelja. Optimistično idemo na revanš protiv rivala i komšija iz Flasha, jer smo u poslednjih mesec dana podigli  nivo igre i tempirali formu pred ovo važno gostovanje o kom ćese odlučivati borba za treće mesto u grupi.
KK Probasket: Vujović 16, Kocić 10, Popović 2, Šoškić 9, Stanarević 7,  Mitanovski 2, Milivojević 2, Jokić 2, Maljković 2, Ojkić 2, Asati 2

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.