Pioniri u seriji!

Pioniri pobeđuju treći put zaredom! KK PROBASKET – BKK RADNIČKI 59-37 P1 16-05 P2 07-14 P3 13-09 P4 23-09

Rezultat ne oslikava realno stanje snaga, jer je u pojedinim momentima naš tim morao da uloži mnogo truda i energije ne bili savladao neugodnu ekipu Radničkog. Pristup je bio adekvatan od samog starta, igrali smo vrlo agresivno u odbrani i spustili gostujući tim  na samo 5 poena u prvoj četvrtini. Ipak u drugom delu dolazi do opuštanja, što su naš protivnici iskoristili, postavili su zonski presing, u kom se Šoškić, Mitanovski i Kocić nisu najbolje snalazili, velika prednost je ,,prokockana“ i na poluvreme se otišlo sa +4 za naš tim. U drugom poluvremenu se vraćaju stvari na svoje mesto, veliki doprinos je dao povratnik u tim Jojić koji je postigao 7 vezanih poena u trećem periodu, i vratio osetnije prednost našem timu. U odlučujućem delu meča postojao je samo jedam tim, crveno beli“ rutinski rešavaju meč u svoju korist posle sjajne odbrane timske igre u napadu, u kom se izdvojio Milivojević sa svojih 9 postignutih poena. Utakmica u kojoj je bilo previše nervoze kako u igri tako i na klupi, koja je pokazala određene probleme i slabosti unutar tima, koji se moraju rešiti što pre, ne bi li se  povratila ona pozitivna i timska atmosfera koja krasi generacije Probasketa već godinama unazad.

Probasket: Šoškić (kap.) 7, Kocić 8, Popović, Mitanovski, Stanarević 5, Milivojević 9, Vujović 13, Maljković, Jokić 2, Jojić 15

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.