Pioniri sigurnim korakom ka baražu!

Pioniri pobedom na korak od plejofa… KK VIZURA SHARK 4 – KK PROBASKET 32-43 P1 07-10 P2 06-21 P3 13-03 P4 06-09
Vrlo važna pobeda pred kraj grupnog dela takmičenja, protiv ekipe koja je umela da bude ,,trn u oku“ vodećim ekipama ako ne pokažu dobar pristup na gostovanju u ,,Maloj Vizuri“. Ušli su naši dobro u ovaj meč, uprkos tome što smo imali manje vremena za zagrevanje, zbog velike gužve na autoputu zbog koje je celokupan tim kasnio na meč. Prvo poluvreme smo odigrali vrlo agresivno, naterali smo protivnika na veliki broj izgubljenih lopti, naročito kod prenošenja lopte na napadačku polovinu, u napadu smo uprkos ogromnoj količini promašenih zicera ipak uspeli da nađemo put do koša i odemo na poluvreme sa 18 poena prednosti. U trećem delu na teren kao da je izašao neki drugi tim,  dolazi do opuštanja i potpunog raspada u igri, Vizura postiže 13 poena u četvrtini što je bio ukupan broj poena za celo prethodno poluvreme, dok naš tim opet promašuje zicere, i postiže sramotnih 3 poena za celu četvrtinu!? U poslednjem delu protivnik prilazi na -7 ipak trgli su se Probasketovci, prišli u presing preko celog terena sto vraća balans u meč, i mirnu završnicu za konačnih plus 11 za naš tim. Upisana je važna pobeda, pred kraj grupnog dela takmičenja, u kom će biti zanimljivo videti koji timovi idu u razigravanje a ko završava takmičarsku sezonu već u aprilu.
KK Probasket: Šoškić (kap.) 4, Vujović 16, Milivojević 2, Kocić 11, Jojić 3, Maljković, Mitanovski, Stanarević 4, Popović, Esati, Ojkić

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.