Juniori sigurni pred uskršnju pauzu…

Nova dva boda u borbi za plejof… KK Probasket-KK Cerak 72-46 (19-19; 24-13; 21-6; 8-8)
Samo je u prvoj četvrtini delovalo da je na pomolu još jedna neizvesna utakmica ove dve ekipe… Razlog za tako nešto je vrlo slaba odbrana Probasketa i primljenih 19 poena (koliko je ukupno primljeno u naredne dve…).
Nakon „ribanja“ u prvoj dužoj pauzi, dosta bolja igra naše ekipe… Razigrao se Dinčić, koji je večeras bio nerešiva enigma za odbranu gostiju, a gde je on zastao nastavio je Knežević sa 6 vezanih poena i Milanović „iz drugog plana“ i Probasket na „veliki odmor“ odlazi sa dvocifrenom razlikom!
Pokušao je Cerak da agresivnom odbranom u prenosu i zonom na svojoj polovini smanji zaostatak, ali se raspucao Argakijev (3 trojke, 11 poena u trećoj četvrtini), a u odbrani razgoropadio Dimitrijević… Gosti postižu svega 6 poena, a naši 24… Pobednik je već bio rešen…
U poslednjoj četvrtini minutažu je dobila „klupa“ i nije se obrukala! Nije ih hteo koš, ali su uspeli da održe veliku prednost.. Sledi pauza u prvenstvu zbog Uskrsa, ali predaha nema… Od naredne dve utakmice (As basket i Fleš) možda zavisi i plejof ove sezone!

KK Probasket: Škovrić, Dinčić 15, Milanović 8, Vujović (kap.), Praštalo 2, Vidić 4, Dimitrijević 10, Danojlić 2, Strugar 5, Argakijev 16, Knežević 8, Ajrizaj 2.

Ovaj unos je objavljen pod Uncategorized. Zabeležite stalnu vezu.